יועץ משכנתא מומלץ 

תוכן עניינים
לייעוץ ראשוני
השאירו פרטים ונחזור אליכם

יועץ משכנתאות מומלץ 

יועץ משכנתא מומלץ עבור אנשים אשר מעוניינים לרכוש נכס, אך לא בהכרח בקיאים בכל מה שקשור לבניית תמהיל משכנתאות בצורה הנכונה והחסכונית. בתוך כך, ייעוץ משכנתא הוא סוג של ייעוץ פיננסי המסייע לאנשים לתכנן נכון את תשלומי המשכנתא שלהם.

יועצי משכנתאות פועלים לסייע לרוכשי נכסים בכך שהם מספקים להם את העזרה הדרושה לתכנון תשלומי המשכנתא באופן החסכוני ביותר. הם עושים זאת על ידי זיהוי ובניית תוכנית ההחזר הטובה ביותר עבור הצרכים הספציפיים של רוכשי הנכס, מה שנקרא בניית תמהיל משכנתא. כמו כן, יועץ משכנתא מומלץ גם למקרים בהם אנשים מעוניינים לבצע מחזור משכנתא, כלומר לשנות את תנאי ההחזר החודשיים שלהם (לצאת ממסלול משכנתא מסוים). הנה המדריך המלא.

יועץ משכנתא מומלץ

מהו ייעוץ משכנתא? 

יועצי משכנתאות גם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם בנקים, משקיעים ומלווים אחרים כדי להבטיח שהלווים לא לוקחים על עצמם יותר ממה שהם יכולים להרשות לעצמם. כמו כן, ניתן למצוא גם יועצי משכנתאות פרטיים אשר אינם עובדים מטעמם של הבנקים. בהיבט זה, אפשר להגיד שייעוץ משכנתאות הוא שירות פיננסי אישי המסייע לאנשים לקבל החלטות מושכלות לגבי המשכנתא שלהם והדרך הטובה ביותר לשלם אותה.

יועצי משכנתאות מספקים עצות חסרות פניות כיצד לנהל את המשכנתא ולשפר את דירוג האשראי תוך הפחתת שיעורי הריבית והתשלומים. במובן הזה, ייעוץ משכנתאות הוא חלק חשוב בתהליך המשכנתא. זהו שירות שעוזר לוודא שהלווים נוקטים בצעדים הדרושים כדי להימנע מכל צרות פיננסיות מיותרות בעתיד.

מהו דירוג אשראי וכיצד מתכתב עם לקיחת משכנתא?

דירוגי אשראי הם ערכים מספריים (מ-1 עד 1,000 נקודות) המוקצים ליחידים על ידי סוכנויות דירוג האשראי והבנקים. הם משמשים להערכת כושר האשראי של אדם, דבר שחשוב למלווים כאשר הם מחליטים אם להעניק הלוואה או לא. במילים אחרות, דירוג אשראי מציין את הסבירות להחזר של הכספים שנשאלו על ידי אדם.

ככל שהציון גבוה יותר, כך גדל הסיכוי שתאושר למשכנתא. המלווים משתמשים במידע זה גם כדי לקבוע כמה ריבית הם יגבו על הלוואות ואם הם יאפשרו לכם ללוות בכלל את המשכנתא. אם כן, אז דירוג האשראי יעזור לקבוע את סוג מסגרת המשכנתא שתהיו זכאים לה. במובן זה של הדברים, דירוג אשראי הוא מדד לאמינות האשראי של אדם. הוא קובע, בין היתר, את שיעור הריבית ואת תנאי ההלוואה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות
השאירו פרטים >>

יועץ משכנתאות מומלץ באופן פרטי בדרך כלל

מדוע יועץ משכנתא מומלץ באופן פרטי לרוב? ובכן, הסיבה שבגללה עדיף לקבל ייעוץ משכנתאות פרטי מיועץ פרטי מאשר ייעוץ משכנתאות מהבנק היא משום שיועץ המשכנתאות הפרטי יעבוד לטובת האינטרסים שלכם. יועצים פרטיים יכולים להציע לכם עסקאות טובות מבנקים, שכן הם אינם מחויבים לתקנות הבנקים ולדרישת הבנקים לייצר רווחים על חשבון לקוחות הבנק שמבקשים משכנתא. זה לא חלילה בגלל שהבנק מנסה לרמות אתכם, אלא פשוט כי בנק הוא מוסד למטרת רווח, עסק לכל דבר ועניין. מטבע הדברים, יועץ משכנתאות מומלץ מטעם הבנק יעבוד לטובת האינטרסים של אותו בנק בו הוא פועל.

היתרון הנוסף בקבלת ייעוץ מיועץ פרטי הוא, שתוכלו לקבל שירות מותאם אישית יותר, שיעזור לכם לקבל החלטות טובות יותר בטווח הרחוק. כאשר הולכים ליועץ משכנתאות מטעם הבנק, הוא ידאג לאינטרסים המיידיים של הבנק, פחות לאלו שלכם. במילים פשוטות, עם יועץ משכנתאות פרטי אתם כנראה תצליחו לבנות תמהיל משכנתא מוצלח יותר וחסכוני.

אישור עקרוני למשכנתא – מה זה אומר בדיוק? 

מהו אישור עקרוני למשכנתא, והאם יועץ משכנתאות יכול לעזור לי לקבל את האישור הזה? ובכן, אישור משכנתא הוא מסמך המאפשר ללווה לרכוש דירה באופן עקרוני. ואם תרצו, אכן כן,  יועץ משכנתאות מומלץ יכול לעזור לכם לקבל אישור עקרוני ללקיחת משכנתא. אם אתם בוחרים לשלם על ליווי מלא של יועץ המשכנתא שלכם, הוא יסייע לכם לקבל את המידע והמסמכים הדרושים לבקשת משכנתא, למלא אותם ולהגישם לבנק.

תהליך קבלת אישור המשכנתא ישתנה בהתאם למי פונים ובהתאם לסכום הנכס ופרמטרים נוספים, אך באופן כללי, ישנם שלושה חלקים מרכזיים בתהליך זה שצריך לבחון אותם. קודם כל, דירוג אשראי. שנית, ההכנסה של מבקשי המשכנתא, ושלישית, המצב הפיננסי הנוכחי והצפי העתידי של מבקשי ההלוואה. במילים אחרות, אם צפוי לכם קידום בעבודה, פתיחת קופת חיסכון, קרן השתלמות וכולי, אלו יהיו מוגדרים תחת צפי להכנסות עתידיות.

טיפים למציאת יועץ משכנתאות מומלץ

אם אתם בחיפושים אחר יועץ משכנתא מומלץ, עליכם לוודא שיש לו את הניסיון והידע הנדרשים כדי לעזור לכם להשיג את המטרות שלכם. רעיון טוב יהיה לשאול את היועץ על הלקוחות הקודמים שלו וכיצד הצליח לבנות עבורם את תמהילי המשכנתאות שלהם. אם אפשרי, אפילו תבקשו מהיועץ את רשימת הלקוחות הממליצים שלו. לכל יועץ משכנתאות מומלץ אמורה להיות רשימה כזאת בהישג יד, ואם לא, דרשני, המשיכו הלאה ליועץ הבא.

ענף המשכנתאות כל הזמן מתפתח ומשתנה. עם יותר תקנות, בנייה חדשה בכל הארץ ותהליך מורכב יותר של רכישת נכס, מציאת יועץ משכנתאות יכולה להיות קשה. כאשר מדובר במציאת יועץ משכנתאות מקצועי, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לברר האם ישנם בעלי מקצוע מקומיים שיכולים לספק את השירות הדרוש לכם. תמיד יהיה עדיף להסתייע ביועץ שעובד בקרבה אליכם מבחינה גאוגרפית, כי הייעוץ בדרך כלל יצריך מספר פגישות.

כמו כן, דרך טובה נוספת למצוא מישהו היא לשאול את החברים ובני המשפחה אם הם מכירים מישהו שיכול לעזור לכם. אם לא, אתם תמיד יכולים לבדוק ולסקור את דפי האינטרנט כדי למצוא יועץ משכנתאות מומלץ לסוג הנכס שתרצו לרכוש.

אהבתם את המאמר?

נשמח שתדרגו אותו :)

דירוג ממוצע 0 / 5. 0

אהבתם? שתפו את המאמר!
אורן טסלר- משכנתא ליין
אורן טסלר- משכנתא ליין

יועץ משכנתאות מנוסה והבעלים של חברת "משכנתא ליין". אורן והצוות סייעו במהלך השנים ללקוחות רבים בקבלת משכנתא בתנאים מצוינים, תוך חיסכון והוזלה של עשרות אלפי שקלים בהחזר החודשי. הצוות שלנו מאמין בליווי אישי, שקיפות מול הלקוח וניהול משא ומתן מול מספר בנקים שונים, עד לקבלת העסקה הטובה ביותר ללקוחותינו.

אורן טסלר- יועץ משכנתאות
אורן טסלר - יועץ משכנתאות
לייעוץ ראשוני
השאירו פרטים ונחזור אליכם
אזורי שירות
שבהם אנו עובדים
מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:
לשיחה ראשונית ללא התחייבות חייגו עכשיו:
אם אתם מעוניינים לבדוק איזו משכנתא מתאימה לכם, אתם חייבים להכיר מספר כלים פיננסיים שונים שיש כיום בשוק, באמצעותם תוכלו לחשב עלויות
אנשים רבים מגיעים למעמד החתימה על ההלוואה הגדולה והמשמעותית ביותר בחייהם, הלוואה שצפויה ללכת איתם למשך שנים ולעיתים אף עשרות שנים, ללא
מהו דירוג אשראי וכיצד קשור ללקיחת משכנתא? דירוג אשראי הוא אחד הגורמים החשובים ביותר המשפיעים על סיכוייו של אדם לקבל משכנתא. דירוג