משכנתא לעולים חדשים

תוכן עניינים
לייעוץ ראשוני
השאירו פרטים ונחזור אליכם

הלוואת משכנתא לעולים חדשים כוללת תנאים אטרקטיביים במיוחד. עולים חדשים רבים כלל לא מודעים לכל ההטבות המגיעות להם בהליך הלוואת המשכנתא, מה שגורם לרבים מהם להפסיד לא מעט כסף. עולים חדשים ומתכננים לקחת הלוואת משכנתא בקרוב? חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות. בשורות הבאות נביא את כל הדגשים החשובים אודות ההלוואה הגדולה ביותר בחייהם של רבים וכן נדגיש את ההטבות המגיעות לעולים חדשים.

 

מחירי הדיור מזנקים – רוב מוחץ מקרב רוכשי הדירות בישראל נעזרים בהלוואת משכנתא!

הלוואת המשכנתא היא ההלוואה הגדולה והמשמעותית ביותר בחייהם של מרבית הלווים. בעזרת הלוואה זו ניתן ליהנות מסכומי כסף גדולים המיועדים לרכישת דירת מגורים. מחירי הדיור בישראל עולים בהתמדה מזה שנים ארוכות והספיקו להשלים עלייה של קרוב ל 20% רק בשנה החולפת. לכן, אנשים רבים נדרשים להלוואת משכנתא של מאות אלפי ואף לעיתים מיליוני שקלים בכדי לרכוש את דירת המגורים שלהם. חושבים לרכוש דירה ואין בידכם את מלוא הסכון הנדרש להשלמת הרכישה? בשורות הבאות תכירו את כל תנאי ההלוואה שחשוב שתכירו טרם מעמד החתימה על ההלוואה.

משכנתא לעולים חדשים

הכירו את תנאי ההלוואה – עד 75% מימון לרכישת דירה ראשונה ועד 50% מימום לרכישת דירה שניה

מתכננים לרכוש דירה ראשונה? בעזרת הלוואת המשכנתא תוכלו לקבל הלוואה של עד 75% משווי הנכס. חשוב להדגיש ולומר כי לא בכל מצב ניתן לקבל את אחוז המימון המקסימלי. הדבר תלוי במגוון רחב של משתנים, העיקריים שבהם: הערכת שמאי לדירה הנרכשת וכן יכולת ההחזר של הלקוח.

 

  • הערכת שמאי לטובת קבלת הלוואת משכנתא

חשוב לדעת כי הבנק יחשב את אחוז המימון על בסיס הערכתו של שמאי מקצועי בלבד. נתון זה מייצר לא מעט פערים תקציביים ברכישת דירות רבות בכל רחבי הארץ. בטוחים שתקבלו 75% משווי הנכס על בסיס מחיר הקנייה שלכם? לא אחת קורה שרכישה בסכום גבוה מהערכת השמאי גורמת לרוכשים להישאר ללא תקצוב נדרש. רכשתם דירה ב 2,000,000 שקלים בעוד שהשמאי העריך את שוויה ב 1,900,000 שקלים? הבנק יעמיד לרשותכם 75% מ 1,900,000 שקלים בלבד.

טיפ: מתכננים לרכוש דירה עם אחוז מימון גבוה? ישנה אפשרות לבחור בשמאות מוקדמת. שמאות מוקדמת תאפשר לכם לדעת מהי הערכת שמאי עוד טרם חתימת החוזה – כך תוכלו להיות בטוחים שתוכלו לקבל את המימון הנדרש.

 

  • יכולת ההחזר של הלקוח

נתון נוסף ומשמעותי במיוחד על אחוז המימון שניתן לקבל ברכישת דירה הוא יכולת ההחזר של הלקוח. יכולת ההחזר נבחנת בקפידה על ידי הבנק במטרה להבטיח כי הלווה יוכל להצליח לעמוד בכל שנות ההחזרים. יכולת ההחזר נגזרת מסך ההכנסות פחות סך ההוצאות הקבועות. יכולת ההחזר מוגדרת ככסף פנוי שיכול להיות מיועד להחזרי המשכנתא. נכון לכתיבת שורות אלה הבנקים בישראל מאשרים החזר חודשי על סך כ 35% מההכנסה הפנויה בלבד. כלומר, אם אתם מרוויחים כ 10,000 שקלים בחודש אך יש לכם הוצאות קבועות של כ 3,000 שקלים, ההכנסה הפנויה שלכם היא 7,000 שקלים בלבד. מהסכום הזה תוכלו להחזיר מקסימום 35% במסגרת החזרי המשכנתא.

 

הפריסה המקסימלית – עד 30 שנה או עד גיל 75, המוקדם מביניהם!

מתכננים לרכוש דירה שניה? אחוז המימון לרכישת דירה שניה נמוך יותר. אחוז המימון עומד על כ 50% לכל היותר. את ההלוואה תוכלו לפרוס לתשלומים חודשיים של עד 30 שנה לכל היותר. הפריסה הארוכה מאפשרת לרבים להחזיר סכומי כסף קטנים מידי חודש בתמורה להלוואה גדולה של מאות אלפי ואף מיליוני שקלים. רוצים להקטין את ההחזר החודשי? הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לפרוס את ההחזרים ליותר שנים. מנגד, חשוב לדעת כי פריסת ההלוואה לשנים ארוכות תשפיע על הריביות שתשלמו. ככל שהמשכנתא שלכם נפרסת לשנים ארוכות יותר, כך הריבית שתשלמו במרוצת השנים גבוהה יותר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות
השאירו פרטים >>

מסלולי ההלוואה – כיצד ניתן לבחור את המסלול המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם?

רגע לפני שאתם מגיעים למעמד החתימה על המשכנתא, חשוב שתכירו מספר דגשים חשובים אודות המסלולים הקיימים. הלוואת המשכנתא לרכישת דירה מאפשרת ללווים לבחור בין מגוון רחב של מסלולים הכוללים תנאים משתנים. כלל מסלולי ההלוואה מרכיבים תמהיל ייעודי שמכתיב את קצב ההחזרים, את גובה הריביות, את הקנסות בעת פירעון מוקדם ועוד. לא מכירים את המסלולים השונים? חשוב שתכירו את שירותים של יועצי משכנתאות פרטיים. בשנים האחרונות לווים רבים בוחרים להסתייע ביועצי משכנתאות פרטיים שמצליחים לחסוך להם עשרות ואף מאות אלפי שקלים בתום כל שנות ההחזרים? רוצים גם? בשורות הבאות נרחיב מעט אודות יועצי המשכנתאות הפרטיים.

 

לא מכירים את כל המסלולים השונים? חשוב שתיעזרו ביועץ משכנתאות פרטי

תחילה חשוב לדעת כי גם הבנקים מעמידים לרשותכם יועצי משכנתאות מטעמם. פעמים רבות שיועצים אלה אינם מצליחים להישאר נקיים מניגוד האינטרסים הקיים, שהרי כל חיסכון שלכם משמעותו הפסד פוטנציאלי של הבנק. לכן, מומלץ בחום להסתייע ביועץ משכנתאות פרטי ומקצועי שישרת את הצרכים שלכם בלבד. היועץ הפרטי יעשה עבורכם את כל השלבים הנדרשים עד למעמד החתימה על ההלוואה. כמו כן היועץ הפרטי יערוך לכם שיחת היכרות כלכלית במטרה להרכיב עבורכם תמהיל ייעודי שיבטיח את כל היתרונות הקיימים במסלולים השונים.

 

לא כדאי להסתפק ביועצי המשכנתאות מטעם הבנק – רוצים לחסוך עשרות עד מאות אלפי שקלים במרוצת שנות ההחזרים? הכירו את יתרונותיו של היועץ הפרטי!

צפויים לסיים את שנות הלימודים בעתיד הקרוב? מתכננים להרחיב את המשפחה? ישנו חיסכון גדול שצפוי להשתחרר בשנים הקרובות? חושבים על רכישת רכב חדש? כלל הדגשים הללו ועוד רבים נוספים באים בחשבון בבחירה ייעודית של תמהיל מנצח. יועץ משכנתאות פרטי שמביא בחשבון את כל הדגשים הללו יבטיח שתקבלו את התנאים הטובים והמדוייקים ביותר עבורכם. עולים חדשים? כל התנאים והדגשים שהובאו מעלה חלים גם עליכם. מעבר לכך, חשוב לדעת כי ישנם עולים חדשים רבים שזכאים לשלל הטבות בעת קבלת ההלוואה. ההטבות נקבעות על בסיסי מגוון נתונים כמו כמות ילדים, שנות המגורים בארץ לאחר העלייה ועוד. עולים רבים לא מודעים לעובדה כי הם זכאים לשלל הטבות ומפספסים את שמגיע להם. יועץ משכנתאות פרטי ידע לדרוש עבורכם את התנאים הטובים ביותר.

אהבתם את המאמר?

נשמח שתדרגו אותו :)

דירוג ממוצע 0 / 5. 0

אהבתם? שתפו את המאמר!
אורן טסלר- משכנתא ליין
אורן טסלר- משכנתא ליין

יועץ משכנתאות מנוסה והבעלים של חברת "משכנתא ליין". אורן והצוות סייעו במהלך השנים ללקוחות רבים בקבלת משכנתא בתנאים מצוינים, תוך חיסכון והוזלה של עשרות אלפי שקלים בהחזר החודשי. הצוות שלנו מאמין בליווי אישי, שקיפות מול הלקוח וניהול משא ומתן מול מספר בנקים שונים, עד לקבלת העסקה הטובה ביותר ללקוחותינו.

אורן טסלר- יועץ משכנתאות
אורן טסלר - יועץ משכנתאות
לייעוץ ראשוני
השאירו פרטים ונחזור אליכם
אזורי שירות
שבהם אנו עובדים
מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:
לשיחה ראשונית ללא התחייבות חייגו עכשיו:
רכישת דירה בפעם הראשונה היא ככל הנראה העסקה הפיננסית הגדולה ביותר של מרבית הישראלים. משכנתא לדירה ראשונה הינה מרכיב חיוני לביצוע העסקה
רבים סבורים כי כאשר עצמאי מעוניין לקבל משכנתא, התהליך מורכב או קשה יותר בעבורו. האמת היא שכאשר עושים זאת נכון ומספקים את
מתכננים לקחת הלוואת משכנתא כיחידים? השורות הבאות נכתבות במיוחד עבורכם. אנשים רבים טועים לחשוב שלא ניתן לקבל הלוואת משכנתא כיחידים. בשורות הבאות