יועץ משכנתא בפרדסיה

תוכן עניינים
לייעוץ ראשוני
השאירו פרטים ונחזור אליכם

מעוניינים לקחת משכנתא? בשביל לבצע חיסכון מקסימאלי ולפשט את כל התהליך, מומלץ להיעזר ביועץ משכנתא בפרדסיה אשר יודע בדיוק כיצד עובד התהליך ומה חשוב לבדוק לפני לקיחת המשכנתא.

כמה עולה יועץ משכנתאות בפרדסיה?

בעבור בניית תמהיל משכנתא בלבד, סביר להניח כי תשלמו סכום אשר נע בין 2,000 ל-3,000 ש"ח לא כולל מע"מ. לעומת זאת אם תרצו לקבל ליווי מלא לאורכו של התהליך, מחיר הליווי של יועץ משכנתאות בפרדסיה ינוע בין 6,000 ל-10,000 ש"ח לפני מע"מ.

יועץ משכנתא בפרדסיה

שירותי מקצועי של יועצי משכנתאות בפרדסיה

המשרד שלנו נמצא בלב ליבו של היישוב השקט והפסטורלי, פרדסיה אשר נמצא בשרון. במידה ותרצו להגיע לפגישה פיזית לאורך התהליך, תוכלו לעשות זאת. הצוות שלנו ישמח לספק לכם את כל המידע החשוב על תהליך לקיחת המשכנתא וזה כולל מתן סימולציות לחיסכון בהתאם לתמהיל כזה או אחר שצפוי להילקח.

שירות מקצועי מתחיל ביצירת בהירות לגבי התהליך הצפוי וממשיך במתן שירות מקיף, זמינות במידת הצורך והשגת ריביות טובות מהבנקים. מעוניינים לקבל פרטים נוספים מיועצי משכנתאות בפרדסיה? חייגו אל משכנתא ליין או השאירו לנו פנייה באתר עוד היום.

השוואה בין יועץ פרטי וליועץ מהבנק

כאשר אתם מגיעים לקחת משכנתא חדשה, ההתנהלות כולה מתבצעת מול יועץ משכנתאות מטעם הבנק. יועץ זה הוא למעשה עובד של הבנק אשר תפקידו הוא להשלים את העסקה תוך שמירה על האינטרסים של הבנק. לכן, כדאי לבחור ביועץ פרטי מטעמכם אשר יקדיש לכם זמן יקר ויבצע גם בדיקות בבנקים אחרים מלבד הבנק הספציפי שאליו פניתם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות
השאירו פרטים >>

יועץ משכנתא בפרדסיה – מה תפקידו?

תחת תחומי אחריותו של יועץ משכנתא בפרדסיה אפשר למצוא פעולות שונות כגון ליווי שוטף לאורך תהליך המשכנתא, תכנון ובנייה של תמהיל המשכנתאות האידיאלי ללקוח, משא ומתן עם מספר בנקים שונים. כך למעשה מקבלים ליווי ומענה לשאלות חשובות תוך כדי התהליך וגם נעזרים באדם אשר חוסך לנו זמן יקר ועושה לא מעט בדיקות בעבורנו.

בין השירותים שתוכלו לקבל אצלנו:

למה להיעזר בחברה למשכנתאות בפרדסיה?

יועצי משכנתאות בקיאים בכל הדקויות הקשורות ללקיחת משכנתא והם מקפידים להתעדכן במצב השוק וגובה הריביות אשר משתנה כל הזמן. היתרון המרכזי של יעוץ מטעם חברת משכנתאות בפרדסיה הוא שמתקבל חיסכון כפול – החיסכון הראשון הוא בזמן והשני בכסף.

כאשר היועץ מבצע בעבורכם את רוב הפעולות, הבדיקות והמשא ומתן, אתם חוסכים שעות רבות. לגבי החיסכון בעלויות, מבדיקות שביצענו בקרב לקוחות קודמים עולה כי החיסכון על תשלומי המשכנתא עשוי להגיע ל-100,000 ש"ח ואף יותר.

מה שואלים יועץ משכנתא פרטי בפרדסיה?

איך יודעים באיזה יועץ משכנתאות לבחור? המפתח הוא שאילת השאלות הנכונות. לפני בוחרים ביועץ משכנתא בפרדסיה, כדאי לבדוק מהי שיטת העבודה שלו וכמה ניסיון יש לו כיועץ פרטי. כמו כן אנו ממליצים לבחון מספר המלצות של לקוחות קודמים ולברר מה המחיר שהוא מבקש בעבור השירות.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות
השאירו פרטים >>
אורן טסלר- משכנתא ליין
אורן טסלר- משכנתא ליין

יועץ משכנתאות מנוסה והבעלים של חברת "משכנתא ליין". אורן והצוות סייעו במהלך השנים ללקוחות רבים בקבלת משכנתא בתנאים מצוינים, תוך חיסכון והוזלה של עשרות אלפי שקלים בהחזר החודשי. הצוות שלנו מאמין בליווי אישי, שקיפות מול הלקוח וניהול משא ומתן מול מספר בנקים שונים, עד לקבלת העסקה הטובה ביותר ללקוחותינו.

אהבתם? שתפו את המאמר!
מעוניינים לקבל ליווי מקצועי של יועץ משכנתא ברמת השרון? אנחנו במשכנתא ליין נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את הליווי הטוב ביותר. חייגו
יועץ המשכנתאות הוא האדם שעוזר לכם למצוא משכנתא מתאימה ועוזר לכם להבין את התהליך הכרוך בקבלת משכנתא. יועצי משכנתאות בנתניה גם עוזרים