יועץ משכנתאות בשרון

התהליך של לקיחת משכנתא עשוי להיות מורכב למדי ועל כן, כדאי לקבל ליווי של גורם מקצוע. תפקידו של יועץ משכנתאות בשרון הוא לחסוך לכם כסף וזמן ולסייע לכם בקבלת המשכנתא המיוחלת בתנאים הטובים ביותר. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח ללוות אתכם לאורכו של התהליך.

למה חשוב לקחת יועץ משכנתא בשרון?

לקיחת הלוואת משכנתא, היא ללא ספק אחת מהפעולות החשובות והמשמעותיות בחיינו. בתהליך כה חשוב, כדאי לקבל ליווי של גורם מקצועי אשר ישמור על האינטרסים שלנו.

יועץ משכנתא בשרון אשר אינו מייצג את הבנק, שומר על האינטרסים שלכם ודואג לכך שתקבלו את התנאים הטובים ביותר להלוואה. בשל ההיכרות של היועץ עם תנאי השוק, הוא יכול לחסוך לנו כסף רב וגם לא מתן כאבי ראש.

אם אתם לא מומחים בתחום הפיננסי או שפשוט לא בא לכם להתמקח עם הבנקים על גובה הריביות ושאר תנאי ההלוואה או שפשוט בא לכם לחסוך זמן יקר של מילוי טפסים עם מושגים מסובכים, כדאי שתיעזרו ביועץ משכנתאות בשרון שזהו עבודתו.

מחיר של יועץ משכנתאות בשרון

אז כמה לוקח יועץ משכנתאות בשרון? על ליווי מלא, סביר להניח שתשלמו בין 6,000 ל-10,000 ש"ח בממוצע. במה הדבר תלוי? בעיקר בסוג המשכנתא שברצונכם לקחת, מורכבות העסקה ואופן הליווי.

ליווי מקצועי של יועץ משכנתאות בשרון

כדאי לדעת כי יועץ משכנתאות יכול ללוות אתכם בלקיחת משכנתא מכל סוג, החל ממשכנתא על דירה חדשה ועד למשכנתאות מסוגים נוספים:

  • לקיחת משכנתא לשיפוץ: בין אם מדובר על תיקון תשתיות בנכס או השבחתו, יהיה ניתן לקבל משכנתא לשיפוצים בתנאים טובים מהבנק ובכך לממן את עלויות השיפוץ בנכס.
  • הלוואת משכנתא ללא הון עצמי: ניתן להשתמש בחסכונות פנסיונים, לקחת הלוואה חוץ בנקאית או לקבל סיוע מחברים או משפחה וכך למעשה לקחת משכנתא גם אם אין לכם הון עצמי. יועץ משכנתאות בשרון יכול להמליץ לכם על האופציה הנכונה ביותר בעבורכם מבין החלופות השונות.
  • ליווי בלקיחת משכנתא הפוכה: מדובר בהלוואת משכנתא לגיל השלישי אשר ניתנת מהבנק בתמורה לשיעבוד נכס קיים.
  • תהליך של מיחזור משכנתא: החלפת המשכנתא הקיימת במשכנתא חדשה. לרוב המיחזור יתבצע לצורך הקטנת ההחזר החודשי, אפשרות לקבלת ריביות נמוכות יותר בשל תנאי השוק הנוכחיים וגם כאשר יש באפשרותכם לשלם סכום גדול שעתיד להקטין את תשלומי הריביות.
  • גרירת משכנתא לנכס אחר: העברת המשכנתא הנוכחית שלכם לנכס אחר תוך רישום של הנכס החדש ברשם המקרקעין עם הערת אזהרה לטובתו של הבנק.

ייעוץ משכנתאות בשרון – באיזה שלב כדאי לקחת?

את היועץ כדאי לקחת כבר בשלבים הראשונים של התהליך וזאת מאחר ואחד מהתפקידים שלו הוא בניית תמהיל המשכנתא שלכם. בנייה נכונה של התמהיל, לפני פנייה אל הבנקים השונים, יכולה לחסוך לכם כסף רב בהמשך הדרך.

בנוסף, כאשר פונים אל הבנק ללקיחת משכנתא, מבלי להציג מסמכים תקינים, רלוונטיים ובעיקר כאלה אשר יתמכו בסכום המשכנתא הנדרש לכם, ייתכן ותתקבל דחייה לבקשה. על כן, כדאי להיעזר ביועץ  משכנתאות בשרון טרם הפנייה אל הבנקים.

לקיחת משכנתא חדשה בשרון – כך זה עובד:

בשלב הראשון, תתבצע פגישה עם יועץ משכנתאות ובסיומה היועץ יבנה בעבורכם תמהיל משכנתא בהתאם לפרופיל האישי שלכם, ההכנסות ויכולת ההחזר. בשלב הבא, היועץ בונה את תיק המשכנתאות ומגיש אותו למספר בנקים במטרה לבצע מחזר ריביות.

לאחר שהתקבלו כמה הצעות מבנקים שונים, יהיה אפשר לבחון כל הצעה והצעה ולבחור בבנק שממנו ניקח את המשכנתא. השלב הסופי הוא שלב החתימות בבנק, כאשר בדרך כלל גם לשלב זה, יגיע היועץ וילווה אתכם.

איך בוחרים יועץ משכנתאות פרטי בשרון?

ריכזנו לכם את הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת יועץ משכנתאות פרטי בשרון:

  • רמת הניסיון: ניסיון מקצועי הוא דבר חשוב ואין חכם כבעל ניסיון. במיוחד כאשר מדברים על עסקאות שאינן סטנדרטיות כמו למשל משכנתא לדירה בחו"ל או משכנתא למסורבים.
  • המלצות: חפשו המלצות טובות על היועץ ונסו לבדוק האם הלקוחות שקיבלו ליווי בעבר, יצאו מרוצים. כדאי לשאול גם על החיסכון שקיבלו וגם על אופן השירות והיחס של היועץ לאורכו של התהליך.
  • סוג הליווי: לא כל יועצי המשכנתאות מספקים ליווי באותו האופן. חלק מהיועצים מספקים ליווי טלפוני בלבד, בעוד אחרים ילוו אתכם גם פיזית לאורכו של התהליך ובעת ההגעה לבנקים השונים. כדאי לבדוק זאת מראש בשביל לא להיות מופתעים בהמשך.
  • כימיה: בסופו של דבר, אחד מהפרמטרים החשובים ביותר בבחירת יועץ משכנתאות בשרון הוא החיבור שלכם עם היועץ. האם הרגשתם שיש כימיה איתו? האם הוא סבלני וקשוב לכם? במידה וכן, זה סימן מעולה להמשך.

שאלות על יועץ משכנתאות בשרון

להלן מספר שאלות הקשורות ללקיחת משכנתאות עם ליווי של יועץ:

לכל אופציה יש יתרונות וחסרונות. יועץ משכנתאות עצמאי יספק לכם יחס אישי יותר ולרוב המחיר שיגבה יהיה נוח יותר. לעומת זאת לחברות משכנתאות גדולות, יש כוח והשפעה בבנקים ולעיתים הן יוכלו להשיג עסקאות טובות יותר.

תלוי בגובה ההלוואה המבוקשת. לרוב מדובר על חיסכון מצטבר של עשרות אלפי שקלים (ומעלה) בהחזר החודשי.

לייעוץ ראשוני
השאירו פרטים ונחזור אליכם
לשיחה ראשונית ללא התחייבות חייגו עכשיו:
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות