יועץ משכנתאות בבת ים

תוכן עניינים

צוות משכנתא ליין מתמחה בהתאמת המשכנתא האופטימלית ללקוח ובסיוע בתהליך קבלת משכנתא חדשה. קבלת הצעת מחיר לליווי של יועץ משכנתאות בבת ים ותוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים על ההלוואה.

כיצד יועץ משכנתא בבת ים יסייע לכם?

תפקידו של יועץ משכנתאות הוא למצוא בעבורכם את המשכנתא הטובה והמתאימה ביותר לצרכים שלכם. היועץ בודק את מסלולי ההלוואה האפשריים ובוחן חלופות, במטרה להוזיל את הריביות ככל שניתן. היועץ הוא הכתובת שלכם לשאלות ובקשות והוא זה שמייצג אתכם אל מול הבנקים בהגשת הבקשה וגם בהמשך התהליך, לאחר שהבקשה למשכנתא אושרה.

יועץ משכנתאות בבת ים

ליווי בכל פרויקט של לקיחת משכנתא

פרט ללקיחת משכנתא על דירה ראשונה או שנייה, יועצי משכנתאות בבת ים יכולים לסייע גם במקרים בהם תרצו לרכוש מגרש לבנייה עצמית וגם כאשר תצטרכו משכנתא לכיסוי חובות. בנוסף, נשמח להעניק שירות גם כאשר תרצו לקבל משכנתא לשיפוץ דירה, משכנתא הפוכה, גרירה של משכנתא קיימת לנכס אחר וכמובן גם מיחזור משכנתא.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות
השאירו פרטים!

יועץ משכנתאות בבת ים – פרטי או מהבנק?

מצד אחד, כאשר אנו לוקחים משכנתא נרצה לחסוך ככל שניתן ולכן חלק מהאנשים בוחרים לחסוך את עלות היועץ הפרטי ולהיעזר ביועץ מטעם הבנק. מצד שני, בהחלטה כה חשובה, כדאי מאוד שיהיה גורם מקצועי שדואג לאינטרסים שלנו, ולא לאינטרסים של הבנק.

יועץ משכנתאות בבת ים שמעניק לכם שירות כיועץ עצמאי ופרטי, מקדיש לכם מהזמן, הידע והניסיון הרב שלו. הוא אינו איש מכירות מטעם הבנק ולכן אין לו מניע נסתר לאורכו של התהליך. תפקידו הוא לחסוך לכם כמה שיותר כסף ולדאוג לכך שתקבלו את המשכנתא בתנאים המשתלמים ביותר.

מה הבנק בודק לפני אישור המשכנתא?

הבנקים מעוניינים להוריד את רמת הסיכון שלהם ולכן הם יבדקו בדרך כלל את מצבו הכלכלי של הלווה, את מטרת ההלוואה ומצב הנכס וגם את גילו של הלווה. הבנק ירצה לראות שלמבקש ההלוואה יש הכנסה קבועה ויציבה וגם הון עצמי כלשהו (אגב, ניתן לקבל גם משכנתא ללא הון עצמי). כדאי לזכור כי לפני שהבנק יאשר את ההלוואה, הוא יבקש משמאי מקרקעין להגיע אל הנכס ולבצע הערכת שווי בשביל להבין כמה בדיוק הוא שווה.

יועצי משכנתאות בבת ים לליווי אישי בתהליך

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר בוחרים יועץ משכנתאות בבת ים הוא הכימיה שלכם עם היועץ. נסו למצוא יועץ שמעניק ליווי אישי לאורכו של התהליך. כזה שיש לו סבלנות לשאלות שלכם והוא מקדיש לכם זמן להסבר על התהליך עצמו.

ייעוץ משכנתאות בבת ים – ככה זה עובד:

אלו הם השלבים המרכזיים בתהליך של ייעוץ משכנתאות בבת ים:

  1. פגישה עם הלקוח
  2. הוצאת מסמכים נדרשים
  3. בחירה של מסלולים וריביות
  4. בדיקת הצעות בבנקים וגופים פיננסים
  5. קבלת אישור עקרוני למשכנתא
  6. חתימה על מסמכי המשכנתא
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות
השאירו פרטים!

תוך כמה זמן מקבלים את המשכנתא?

קשה מאוד לספק תשובה אחת לשאלה זו מאחר וכל מקרה לגופו. משך התהליך מושפע משיקולים שונים כמו מועד קבלת המסמכים הנדרשים לתיק וכמובן הפרופיל של הלווה. ניתן לומר כי משך הזמן הממוצע מהפגישה הראשונה עם יועץ משכנתאות בבת ים ועד לקבלת המשכנתא עומד על כחודש ימים. אנו מזמינים אתכם לקבוע פגישה עם יועץ משכנתאות בכיר של משכנתא ליין ולקבל מענה מקיף לכל השאלות שלכם, כבר בשיחת הטלפון הראשונה איתנו. חייג כעת או השאירו פנייה באתר ונחזור אליכם עוד היום.

אהבתם את המאמר?

נשמח שתדרגו אותו 🙂

דירוג ממוצע 0 / 5. 0

אורן טסלר- משכנתא ליין
אורן טסלר- משכנתא ליין

יועץ משכנתאות מנוסה והבעלים של חברת "משכנתא ליין". אורן והצוות סייעו במהלך השנים ללקוחות רבים בקבלת משכנתא בתנאים מצוינים, תוך חיסכון והוזלה של עשרות אלפי שקלים בהחזר החודשי. הצוות שלנו מאמין בליווי אישי, שקיפות מול הלקוח וניהול משא ומתן מול מספר בנקים שונים, עד לקבלת העסקה הטובה ביותר ללקוחותינו.

אהבתם? שתפו את המאמר!
לא משנה אם אתם מתכננים לקחת משכנתא חדשה, למחזר משכנתא קיימת, לגרור משכנתא או לאחד הלוואות, בעל המקצוע אשר יכול לעזור לכם
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות